Szkolenie "Tax Team" w ramach Dnia Otwartego spinPLACE

Jeżeli pragniesz rozwijać swoją karierę w doradztwie podatkowym nie przegap kolejnego spotkania z Kancelarią Andersen! Już 5 czerwca 2024 r. spotkaj się z Adamem Książkiem, który przybliży Ci ścieżkę kariery w branży podatkowej!

CO? – Szkolenie pt. "Tax Team - konsultant, senior i manager w dziale doradztwa podatkowego – oczekiwania vs rzeczywistość"!
KIEDY? – 5 czerwca 2024 r. w godz. 13.00 – 14.30
GDZIE? – sala konferencyjna A (parter), budynek spinPLACE
(Katowice, ul. Bankowa 5)

Celem szkolenia jest przybliżenie słuchaczom zagadnień związanych z pracą w doradztwie podatkowym.

• Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie umiejętności i kompetencje są kluczowe na poszczególnych etapach kariery w doradztwie podatkowym, a także jakie obowiązki spoczywają na konsultantach, seniorach i managerach.
  • Omówione zostanie jakie kwalifikacje są wymagane i pożądane na każdym etapie kariery oraz jak rozwijać swoje umiejętności, aby efektywnie pełnić swoje obowiązki.
  • Przedstawione zostaną również możliwe perspektywy rozwoju i ścieżki kariery w doradztwie podatkowym. Uczestnicy zyskają wiedzę na temat różnych specjalizacji, które można wybrać w ramach tej branży.

Szkolenie poprowadzi: Adam Książek, doradca podatkowy i radca prawny, manager w Kancelarii Andersen

Inicjatywa jest organizowana w ramach Dnia Otwartego spinPLACE.

Andersen w Polsce tworzy zespół przeszło 120 doświadczonych ekspertów: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych, oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych, compliance i outsourcing księgowy.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.