Szkolenie w ramach programu "Excellence in Excel"

PwC Service Delivery Center zaprasza na Excellence in Excel — bo praktyka czyni mistrza! Jeszcze dziś do godziny 12-tej można się zapisać na drugie szkolenie w ramach cyklu - "Prawidłowe zastosowanie funkcji wyszukiwania: wyszukaj pionowo, czy suma jeżeli".

CO? - drugie szkolenie w ramach programu "Excellence in Excel"
KIEDY? - 22 kwietnia 2020 r., w godz. 13.00 - 15.00
GDZIE? - platforma www

Program szkolenia:

1. Teoria:

• zasady formułowania funkcji wyszukaj.pionowo,
  • zasady formułowania funkcji suma.jeżeli,
  • różnica pomiędzy funkcjami wyszukaj.pionowo oraz suma.jeżeli,
  • przykłady zastosowania obu funkcji na tym samym zbiorze wartości z prezentacją różnic.

2. Ćwiczenia z wykorzystaniem wyszukaj.pionowo:

• wyszukiwanie kursów walutowych,
  • wyszukiwanie danych w różnych zakładkach (*definiowanie nazw, *jeżeli.błąd),
  • wyszukiwanie danych w częściowo uzupełnionej tabeli (*autouzupełnianie komórek).

3. Ćwiczenia z wykorzystaniem suma.jeżeli:

• zliczanie wartości w obrotówce,
  • sumowanie danych wg różnych kryteriów,
  • sumowanie danych przy zdefiniowaniu kilku warunków.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

W celu zapisania się na szkolenie, należy uzupełnić formularz, w terminie do 20 kwietnia 2020 r. do godz. 12:00.

Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o zakwalifikowaniu się do wzięcia udziału w szkoleniu zostanie wysłana na podany w formularzu adres e - mail.