Szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wprowadzić na rynek nowy produkt, nie wydając przy tym masy pieniędzy oraz uniknąć błędów, szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek” jest dla Ciebie! Inkubatory.pl zapraszają już 17 marca 2017 r.

CO? – szkolenie „Wprowadzenie marki na rynek”
KIEDY? – 17 marca 2017 r., godz. 17:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (ul. Bankowa 14, Katowice)

Wprowadzenie nowego produktu na rynek nie jest rzeczą łatwą. Podczas szkolenia dowiesz się, jak skutecznie wprowadzić na rynek nowy produkt nie ponosząc przy tym zbyt dużych kosztów. Poznasz również sprawdzone metody rozwoju marki w okresie wzrostu.

Prowadzący: Oskar Rak – marketingowiec, jako właściciel agencji goodkloo doradza markom jak odnaleźć się w świecie mediów społecznościowych, a prywatnie pomaga ludziom dzieląc się swoją wiedzą na swoim blogu.

Inkubatory.pl to miejsce pomagające w rozpoczęciu biznesu początkującym przedsiębiorcom.

Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Zapisy poprzez stronę internetową.