Szkolenie z finansów w firmie

Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Stan bezpieczeństwa pieniędzy w Twojej firmie", które odbędzie się w 9 stycznia 2017 r.

CO? - szkolenie "Stan bezpieczeństwa pieniędzy w Twojej firmie"
KIEDY? - 9 stycznia 2017 r., godz. 17:00
GDZIE? - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy UŚ, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415)

Tematy omawiane na szkoleniu:
1. Negatywny wpływ masowego druku pustego pieniądza przez banki centralne na prywatne (firmowe i osobiste) rezerwy gotówkowe.
2. Metody zabezpieczenia majątku firmy przed ukrytym podatkiem - inflacją.
3. Zagrożenia dla właścicieli lokat bankowych wynikające z nowej ustawy o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

Szkolenie poprowadzi Robert Klimek - magister ekonomii, agent firmy inwestycyjnej, mówca. Posiada szczegółową wiedzę o mechanizmach finansowych potwierdzoną wieloma certyfikatami i dyplomami.

Dla wszystkich zainteresowanych w/w tematyką.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.