Szkolenie z zakresu badań marketingowych

Data wydarzenia:
3 Marzec, 2017 (Cały dzień)

Interesujesz się tematyką badań marketingowych? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu „Badania jakościowe wykorzystywane w pretestingu reklam” organizowanym przez firmę BCMM.

CO? – Szkolenie „Badania jakościowe wykorzystywane w pretestingu reklam”
KIEDY? -  3 marca 2017 r., godz. 10:00 – 12:30
GDZIE?- Siedziba firmy BCMM – badania marketingowe sp. z o.o.
(Katowice, ul. Kościuszki 23)

Program szkolenia:

1. Prestesting reklam: wzrost ich skuteczności czy zabijanie kreatywnych pomysłów?
  2. Metody badawcze wykorzystywane w badaniach pretestowych na różnych etapach tworzenia reklamy
  3. Projektowanie badań pretestowych reklam:
  • co chcemy badać (zakres i cel badań)?
  • kogo chcemy badać (dobór respondentów)?
  • na jakim etapie przygotowania reklamy, materiały reklamowe mają być testowane?
  • podstawowe zasady badań pretestowych.

Formy materiałów reklamowych do badan jakościowych: słowny opis konceptu, storyboard, animatic, skończona forma reklamy.

BCMM specjalizuje się w badaniach marketingowych, czyli dostarcza klientom użyteczne informacje rynkowe, które wspierają zarządzanie ich przedsiębiorstwami i pomagają w podejmowaniu decyzji marketingowych.

Zgłoszenia odbywają się poprzez stronę.