Szkolenie z zakresu Excela

Data wydarzenia: 
20 Listopad, 2019 - 12:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

MACRO DAY czyli miniwykład o maxi sprawie - VISUAL Basic w Excelu. Przekonaj się osobiście, że jesteś w stanie stworzyć proste narzędzia ułatwiające pracę i oszczędzające czas w sposób spektakularny…Już dziś zapisz się na szkolenie z Excela. 


CO? – Szkolenie "VISUAL Basic w Excelu"
KIEDY? – 20 listopada 2019 r., w godz. 12.00 – 15.00
GDZIE? - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, aula nr 2.
(Katowice, ul. Bankowa 11b)


O WYDARZENIU
MACRO DAY to szkolenie akademickie w trakcie, którego uczestnicy mają szansę przekonać się, jak potężnym narzędziem jest Excel i jak wielkie możliwości oferuje.

Szkolenie jest przeprowadzane w formie warsztatów i daje uczestnikom bardzo konkretne umiejętności praktyczne.

Program szkolenia obejmuje:

  • Rejestrator Makr
  • Elementy składni języka
  • Proste triki i rozwiązania, które dają niesamowite oszczędności czasu
  • Jak wykorzystać VBA w małej firmie lub dużej korporacji

W szkoleniu tym powinieneś uczestniczyć:

  • jeśli jesteś już długoletnim użytkownikiem Excela, a w swojej codziennej pracy wykonujesz mnóstwo „powtarzalnych czynności”, które chciałbyś zautomatyzować i robić za pomocą pojedynczego kliknięcia… by mieć czas na inne rzeczy,
  • jeśli napotkałeś problem, który „musi być rozwiązany” i wydaje Ci się, że żadna z funkcji, które posiada Excel, nie jest w stanie pomóc w poradzeniu sobie z nim,
  • jeśli chciałbyś mieć pewność, że Twoje umiejętności są na tyle duże, że w sposób skuteczny i bezproblemowo wykonasz każde polecenie przełożonego czy prośbę kolegi/koleżanki z pracy związaną z Excelem,
  • jeśli masz poczucie, że Twoja wiedza dotycząca Excela jest niewystarczająca i tak naprawdę nie wiesz, jakie możliwości oferuje ten program oraz jak w pełni wykorzystać go do rozwoju własnej kariery.

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Piotr Majkowski z firmy COGITOR - wykładowca/trener, specjalizuje się w nauczaniu programu Microsoft Excel, matematyki, statystyki i dziedzin pokrewnych. Ma wieloletnie doświadczenie zarówno w szkoleniach dla małych firm, jak i wielkich międzynarodowych korporacji. Uczy konkretnych umiejętności i jego zajęcia nie mają nic wspólnego z „suchą teorią”. Przekazuje przydatną wiedzę, sprawdzoną w praktyce i zaraża pasją do Excela, często nawet takie osoby, które się nie spodziewają, że mają potencjał, by sprawnie korzystać z tego programu dla dobra swojej kariery i z korzyścią dla pracodawcy.


DLA KOGO?
Szkolenie jest przeznaczone dla:

  • STUDENTÓW, czyli osób, które pracują, albo w najbliższym czasie będą pracować, wykorzystując i analizując duże ilości danych.

W praktyce polskich i zagranicznych firm analizę danych wykonuje się przy pomocy programu Microsoft Excel i właśnie znajomość VBA, będącego integralną częścią Excela, może okazać się kluczowa dla ich rozwoju zawodowego, a przez to i osobistego. Studenci mają najczęściej jedynie elementarną wiedzę o możliwościach tego programu, ponadto, niestety, nie zdają sobie sprawy, że już nawet podstawowa znajomość języka VBA może okazać się przełomowa w rozwoju kariery. Dla tej grupy MACRO DAY to "otwarcie oczu" na nową, dostępną dla każdego, przesteń rozwoju.

  • ABSOLWENTÓW, czyli osób, które od kilku lat używają sprawnie Excela i znają sporo zaawansowanych funkcji,...ale VBA ciągle pozostaje dla nich "wiedzą tajemną". To właśnie ta grupa osób najczęściej, po wielu latach pracy, ku swojemu zaskoczeniu, odkrywa, jak niesamowicie może przyspieszyć swoją codzienną pracę.

UWAGA! Szkolenie przeznaczone jest dla osób bez żadnego doświadczenia w programowaniu, znających Excela w stopniu średnio zaawansowanym i chcących nauczyć się podstaw programowania, by móc samodzielnie tworzyć miniprogramy wykorzystywane w codziennej pracy, aby w ten sposób zdobyć nowe kompetencje i znacząco podnosić poziom swoich kwalifikacji.


ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają sie poprzez formularz rejestracyjny. 

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Na szkolenie należy wziąć swój własny komputer. Wersja programu Excel – dowolna.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego