Targi kariery już 5 marca na Uniwersytecie Śląskim!

Już 5 marca 2015 r. w godz. 10:00 - 15:00, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu odbędą się III Śląskie Targi Kariery 2015!

Pierwsza i druga edycja wydarzenia spotkała się z dużym odzewem ze strony studentów i absolwentów naszej oraz innych śląskich uczelni, dlatego też w 2015 roku Biuro Karier UŚ i HRM Insitute ponownie umożliwiają zainteresowanym osobom poznanie ofert najbardziej prestiżowych pracodawców.

Firmy, z kolei, będą miały szansę znalezienia najzdolniejszych kandydatów spośród przybyłych młodych ludzi.

Śląskie Targi Kariery to:

• spotkanie z pracodawcami - twarzą w twarz,
  • najlepsze ogólnopolskie i lokalne firmy,
  • warsztaty, prezentacje i prelekcje,
  • konsultacje związane z planowaniem kariery,
  • dobry krok w stronę własnego rozwoju zawodowego.

Szkolenia i prezentacje towarzyszące targom:

• 10:30 - 11:45 Warsztat "Jak wypaść, żeby znaleźć", czyli jak napisać dobre CV i dobrze wypaść w rozmowie kwalifikacyjnej. Grafton Recruitment
  • 12:00 – 13:00 Prezentacja "Global Risks and their Impact on Local Business". IntegraScreen a Thomson Reuters Business
  • 13:15 – 14:45 Warsztat "Nie daj się zaskoczyć – improwizuj", czyli jak wytrenować odwagę i pożegnać stres. Trener - Krzysztof Antczak

Zapraszamy także wszystkich, chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnego pracodawcy, do wzięcia udziału w innowacyjnej formule spotkań, czyli ROZMOWACH NA OKRĄGŁO!
Podczas 30-minutowego spotkania, pracodawca i 8-10 studentów, będą rozmawiać przy "okrągłym stole" na różne tematy. To wyjątkowa okazja do porozmawiania z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz!

Rozmowy przy "Okrągłym Stole":

• 11:00 - ArcelorMittal Shared Service Centre Europe
  • 11:30 - Capgemini Polska
  • 12:00 - HireRight Poland
  • 12:30 - NGA Human Resources Polska
  • 13:00 - PwC Service Delivery Center
  • 13:30 - Serco European Services
  • 14:00 - Sopra Steria

Ponadto możesz zrobić profesjonalne zdjęcie w FotoPoint oraz sprawdzić swoje dokumenty w CVPoint!

Podczas Targów Kariery (a także przed nimi) można będzie wygrać wiele atrakcyjnych nagród i gadżetów. Co przygotowali organizatorzy? Między innymi:

• Spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej knajpce. My stawiamy!
  • Książki biznesowe Wydawnictwa ZNAK i Wydawnictwa Wolters Kluwer
  • Kubki, torby targowe i inne ciekawostki

Jak zdobyć nagrody? 1. Zarejestruj się. 2. W dniu Targów odwiedź Recepcję. 3. Wygrywaj!

Ponadto na targi dowiezie Was bezpłatny bus! Będzie on jeździł na trasie Katowice (okolice Wydziału Nauk Społecznych od strony Wydziału Mat.-Fiz.-Chem.) - Sosnowiec - Chorzów - Katowice- Sosnowiec.

Rozkład jazdy.

Zarejestruj się już dziś na stronie targów.

Zapraszamy do rejestracji - każdy, kto przyjdzie na Targi z wydrukowanym biletem, bierze udział w loterii, w której każdy głos wygrywa. Nagroda główna - bon o wartości 200,00 zł do wydania
w ulubionej knajpce.

Patronat honorowy nad targami objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Prof. dr hab. Wiesław Banyś.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)