Targi Uczelni Brytyjskich Study UK

Jesteś zainteresowany ofertą edukacyjną brytyjskich uczelni? Weź udział w dedykowanych targach, które odbywają się w dniach 20-22 listopada 2019 r.

CO? - Targi Uczelni Brytyjskich Study UK
KIEDY i GDZIE? – według poniższego opisu

Fundacja British Council zaprasza na Targi Uczelni Brytyjskich Study UK, które odbędą się w dniach 20-22 listopada 2019 r. w godzinach 10.30-16.30. W tym roku zlokalizowane będą w Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

Organizator zaprasza osoby zainteresowane ofertą uczelni brytyjskich, w tym studiów II i III stopnia oraz innymi programami akademickimi. Uczelnie zaprezentują m.in. oferty stypendialne, które różnią się w zależności instytucji. To świetna okazja do zapoznania się z ofertami około 30 brytyjskich uniwersytetów, ale także do zdobycia praktycznych informacji podczas seminariów na temat systemu szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii oraz zasad rekrutacji czy egzaminu IELTS.

• 20 listopada 2019, godz. 10.30-16.30
    Centrum Biznesu Zieleniak, Wały Piastowskie 1, Gdańsk
    Fb: Study UK - Gdańsk

• 21 listopada 2019, godz. 10.30-16.30
    Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa
    Fb: Study UK - Warszawa

• 22 listopada 2019, godz. 10.30-16.30
    Vienna House Andel’s Cracow, ul. Pawia 3, Kraków
    Fb: Study UK - Kraków

Wstęp na targi i seminaria jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji.

Lista uczelni, szczegółowy program seminariów oraz link do rejestracji znajdują się na stronie.