"Traf w 10 z Infosys" - konkurs na strategię biznesową

Ruszył konkurs "Traf w 10 z Infosys". Konkurs skierowany jest do studentów. Przedmiotem rywalizacji konkursowej jest stworzenie innowacyjnej strategii biznesowej dla firmy z branży konsultingowej.

Strategia ta powinna powstać w oparciu o materiał przygotowany przez firmę Infosys. Pełny opis zadania konkursowego (case study) można pobrać ze strony.

Rozwiązania należy przesyłać w języku angielskim w formie prezentacji PowerPoint (zamienionej na pdf) na adres: redakcja@kariera.com.pl do 6 czerwca 2012 r.

Głównym kryterium oceny będzie kreatywność przedstawionych strategii.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie firmy Infosys w Łodzi.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs kierowany jest do studentów z całej Polski, głównie z ostatnich lat, uczących się na Wydziałach Ekonomicznych oraz Wydziałach Zarządzania.

Co można wygrać?

Nagroda główna: Tygodniowy kurs windsurfingu nad Zatoką Pucką wraz z zakwaterowaniem

2 Wyróżnienia: 2 Komputerowe kursy językowe (język angielski oraz język niemiecki)

Dla autorów wyróżnionych strategii firma Infosys przygotowała staże i praktyki.