Ty też możesz pomóc! Włącz się w akcję!

Pomóż innym i - przy okazji - zdobądź doświadczenie przy organizacji eventów. Pomóż zachęcić studentów z Twojej uczelni do rejestracji w bazie Fundacji DKMS Polska. Co możesz zrobić? Zorganizuj wspólnie z innymi studentami Dzień Dawcy Szpiku na swojej uczelni i pomóż ratować życie.

Dzień Dawcy Szpiku to akcja rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych i szpiku dedykowana wszystkim Pacjentom cierpiącym na nowotwory krwi, potrzebującym przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego. Organizacja takiej akcji to przede wszystkim uzyskanie zgody na przeprowadzenie wydarzenia, kampania promocyjna i informacyjno-edukacyjna oraz rejestracja potencjalnych Dawców.

• Co będzie Ci potrzebne?

1. Czas – na przygotowanie akcji potrzebujesz od 3 do 5 tygodni.

2. Zespół – każdy student z Twojej uczelni może zgłosić się do zorganizowania akcji. Współpracując ze sobą, będzie Wam łatwiej zrealizować wszystkie działania.

Dostaniesz od fundacji ogólne materiały promocyjne i informacyjno-edukacyjne oraz materiały rejestracyjne. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów, ponieważ wszystko dostarczamy i odbieramy kurierem we własnym zakresie.

Na każdym etapie działań otrzymasz pełne wsparcie z ramienia Fundacji.

Organizując akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, masz przede wszystkim realny wpływ na poprawę sytuacji Pacjentów zmagających się z nowotworami krwi na całym świecie. Organizacja "Dnia Dawcy Szpiku na uczelni" to szansa na zdobycie wielu kontaktów, uzyskanie cennej wiedzy oraz doświadczenia z zakresu organizowania i promowania wydarzeń charytatywnych, a także możliwość rozwoju osobistego i poznania specyfiki pracy zespołowej.

Sama organizacja akcji rejestracji daje również - nieporównywalne z niczym innym - poczucie pełnienia misji oraz satysfakcję.

Wszystkie osoby realnie zaangażowane w akcję otrzymają - na koniec - zaświadczenia świadczące o ich udziale oraz dyplomy z podziękowaniem.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca 2016 r. do godz. 23:59.

Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz wyślij swoje zgłoszenie na adres: student@dkms.pl.
Do wiadomości załącz uzupełniony plik z Twoją aplikacją dostępny na stronie.