Unijny program stypendialny studiów magisterskich

Interesujesz się IT, w szczególności startupami? Chciałbyś spróbować sił w studiowaniu za granicą najlepiej z dobrym stypendium? Studia magisterskie EIT Digital Master School może Ci pomóc w spełnieniu Twoich studenckich marzeń!

CO? - Unijny program stypendialny studiów magisterskich
APLIKACJA DO: 17 kwietnia 2020 r.

Program studiów magisterskich EIT Digital Master School w ramach, których student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT. Ofertą programu są niszowe kierunki okołoinformatyczne tj. cyberbezpieczeństwo, data science, fintech, systemy autonomiczne. Program wspierany jest edukacją w zakresie innowacyjności w IT mający na celu wykształcenie nowych europejskich przedsiębiorców w wyżej wymienionych dziedzinach.

Program jest bardzo młody, a także atrakcyjny finansowo, za którym stoi Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT). Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:

• Nawet do €800 miesięcznie przez 24 miesiące,
  • Udział w opłaconej (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) 10-14 dniowej szkole letniej w jednym z europejskich miast (Skandynawia, kraje Europy Zachodniej i Południowej lub Węgry),
  • Naukę w języku angielskim;
  • Podwójne dyplomowanie dwóch renomowanych uczelni europejskich,
  • Dostęp do dedykowanego portalu nt. ofert pracy dla absolwentów programu oraz systemu e-learning,
  • Możliwość korzystania z biur EIT na terenie całej Europy,
  • Opłacone (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) wydarzenia rozpoczynające (kick-off) oraz kończące program (graduation ceremony),
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne na czas trwania studiów,
  • Multikulturowe środowisko wraz ze świetną siecią nowych, wartościowych znajomości.

Organizatorem jest Europejski Instytut Innowacji i Technologii podlegający bezpośrednio Unii Europejskiej.

Program jest adresowany głównie do osób, które kończą studia I stopnia. Osoby posiadające już tytuł magistra również są mile widziane.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Aplikacje przyjmowane są do 17 kwietnia 2020 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)