V Akademickie Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

Już 7 maja 2021 r. 36 drużyn z całej Polski weźmie udział w zmaganiach o tytuł Mistrzów Polski Debat Oksfordzkich na stopniu akademickim! Wygraj awans do turnieju finałowego, walcz o nagrody i stypendia!

CO? - Centralny Turniej Eliminacyjny on-line
V Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich

Eliminacje Centralne V edycji projektu Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich to dziesiątki debat prowadzonych w pełnej formule on-line za pośrednictwem strony www.zadebatuj.pl. Tegoroczny turniej eliminacji centralnych odbędzie się w piątek 7 maja 2021 roku!

Udział w turnieju jest prosty i możliwy z każdego miejsca oraz urządzenia posiadającego dostęp do dobrej jakości połączenia internetowego. W wydarzeniu weźmie w sumie udział 36 drużyn z całej Polski, czyli niemal 150 uczestników!

Turniej eliminacji Centralnych odbywa się bezpośrednio przed fazą finałową. Zwycięskie drużyny z debat 7 maja 2021 w kolejnych dniach wezmą udział w zmaganiach o tytuł Mistrzów Polski Debat Oksfordzkich na stopniu akademickim. Dotychczasowych finalistów organizator wyłonili w trakcie eliminacji regionalnych organizowanych w całej Polsce od września 2020 roku do marca 2021!

Na najlepsze drużyny oraz najlepszych mówców w kategoriach indywidualnych czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wygranie ogólnopolskiego konkursu akademickiego łączy się z otrzymaniem punktów do celów licznych stypendiów naukowych. Z uwagi na status projektu AMPDO już samo dotarcie do fazy pucharowej Mistrzostw uprawnia drużyny do utrzymania punktów umożliwiających ubieganie się o stypendium naukowe na uczelni.

W Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich mogą wziąć udział czteroosobowe drużyny.

Każdy członek drużyny musi być studentem.

Drużyna może zgłosić się jako reprezentacja koła naukowego, wydziału lub instytutu.

Drużyna dokonuje zapisu poprzez formularz zgłoszeniowy.

W mailu otrzyma instrukcję turniejową oraz link do turnieju on-line.

Więcej informacji o największym debatanckim projekcie dla studentów znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)