V edycja WOLONTARIATU IT for SHE

Zostań inspiracją dla dzieci już tego lata! Fundacja Perspektywy Women in Tech w porozumieniu z Programem Projektor organizuje rekrutację do V edycji WOLONTARIATU IT for SHE. Może dzięki Tobie ktoś zmieni swoje plany na przyszłość lub rozbudzi w sobie pasję do technologii!

CO? - V edycja WOLONTARIATU IT for SHE
APLIKACJA DO: 27 czerwca 2021 r.

Celem programu jest zwiększenie zainteresowania obszarem STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) wśród dzieci, promowanie kobiet w roli ekspertek technologicznych i uruchamianie ich potencjału społecznego

W ramach programu uczestniczki poprowadzą 2 projekty edukacyjne w formie zajęć online z programowania i nowych technologii dla dzieci ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce w terminie lipiec - październik.

Co daje program?

• możliwość sprawdzenia się w roli ekspertki i edukatorki nowych technologii,
  • możliwość zainspirowania dzieci ze szkół podstawowych,
  • udział w szkoleniach o tym, jak edukować w nowych technologiach, pracować z dziećmi oraz jak występować publicznie nawet w erze online’u,
  • uruchomi indywidualny potencjał.

Uczestniczki otrzymają kompleksowe szkolenie z najlepszymi ekspertami, którzy przeprowadzą je przez cały program. Projekty prowadzone są w parach.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Potrwa do 27 czerwca 2021 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)