VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Verba Veritatis

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność poinformować, iż VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Verba Veritatis na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu została rozpoczęta.

Konkurs ma na celu kreowanie oraz umacnianie postaw etycznych zgodnych z zasadami współżycia społecznego wśród przedsiębiorców oraz konsumentów dla budowania długotrwałego, wzajemnego zaufania.

Ponadto ideą konkursu jest zachęcanie przyszłych przedsiębiorców do postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Zapraszamy do udziału wszystkich absolwentów studiów dyplomowych, podyplomowych i doktorskich państwowych oraz niepaństwowych uczelni wyższych w całej Polsce. Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe, podyplomowe, doktorskie obronione lub przyjęte do obrony przez promotora i recenzenta w bieżącym roku akademickim oraz prace obronione po roku 2008, które nie były dotychczas zgłaszane do Konkursu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Zakres przedmiotowy zgłaszanych prac obejmuje następujące grupy tematyczne: corporate governance; komunikacja społeczna (marketing społeczny, reklama społeczna, itp.); stosowanie dobrych praktyk na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance, w tym branży pożyczkowej, pośrednictwa kredytowego, finansowego, doradztwa finansowego, planowania finansowego, bankowości, zarządzania wierzytelnościami, zarządzania informacją gospodarczą i ubezpieczeń; społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).

Prace wraz z Formularzem Zgłoszenia (pobierz) oraz potwierdzoną przez uczelnie datą obrony, powinny zostać nadesłane najpóźniej do dnia 30 września 2012 roku na adres mailowy konkurs@kpf.pl drogą elektroniczną oraz pocztą tradycyjną w formie drukowanej i na płycie CD (liczy się data otrzymania, nie wysyłki) na adres:

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk

z dopiskiem na kopercie „VERBA VERITATIS”