Volvo Financial Services Project Internship

Zapraszamy do udziału w programie Volvo Financial Services Project Internship, dzięki któremu każdy uczestnik zyska cenną możliwość rozwoju zawodowego u boku profesjonalistów z branży usług finansowych.

Volvo Financial Services Project Internship to prestiżowy program stażowy skierowany do studentów III, VI i V roku kierunków tj. ekonomia, finanse, rachunkowość lub zarządzanie. Firma VFS poszukuje czworga najlepszych studentów, którzy przez okres od 3 do 12 miesięcy będą aktywnie uczestniczyć w realizacji kluczowych projektów firmy. Dołączą oni do grupy wysokiej klasy specjalistów, z którymi pracować będą nad strategicznymi i operacyjnymi projektami z obszaru finansów, sprzedaży, nowych możliwości biznesowych i rozwoju produktów.

Na proces rekrutacyjny składają się poniższe etapy:

• Nadsyłanie aplikacji w języku angielskim do 7 listopada 2011 roku.
  • Preselekcja nadesłanych aplikacji: wyłoniona zostanie grupa osób, która weźmie udział w następnej fazie procesu rekrutacyjnego.
  • Assessment center: podczas warsztatów, które odbędą się 28 listopada 2011 roku w Młochowie k/Nadarzyna (woj. mazowieckie), uczestnicy rozwiążą zadanie typu case study. Ocenie podlegać będzie efekt i sposób pracy.
  • Indywidualne rozmowy z kandydatami.

Volvo Financial Services (VFS), jest firmą usługową, wchodzącą w skład Grupy Volvo. Zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w obszarze: finansowania dla klientów, ubezpieczeń, operacji skarbowych, zarządzania nieruchomościami oraz usług pokrewnych.

Więcej informacji na temat programu VFS Project Internship można znaleźć na stronie.