Wakacyjne praktyki w Future Processing

Pokaż w kalendarzu: 
0

Poszukujesz wakacyjnych płatnych praktyk w firmie technologicznej, które pozwolą Ci poznać tajniki pracy inżyniera oprogramowania oraz nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności? Sprawdź propozycję firmy Future Processing, która właśnie rozpoczęła nabór do kolejnej edycji swojego programu praktyk studenckich.

 

 


CO? - nabór na wakacyjne praktyki w Future Processing
APLIKACJA DO: 13 kwietnia 2018 r.


O WYDARZENIU
Praktyki FP - Zaprogramuj swoją przyszłość!
Praktyki organizowane przez firmę Future Processing mają charakter szkoleniowy, a program dopasowywany jest do potrzeb uczestników kursu. Przez dwa miesiące praktykanci pod czujnym okiem mentorów uczą się modelowania, analizy i projektowania, doboru architektury, pisania kodu, testowania, refaktoryzacji, TDD, dobrych praktyk tworzenia oprogramowania, a także pracy zespołowej, zasad komunikacji i technik twórczego myślenia. Zajęcia odbywają się w sali szkoleniowej, przygotowanej z myślą o potrzebach praktykantów. Spotkania mają formę wykładów, warsztatów, prezentacji, ćwiczeń indywidualnych i grupowych, paneli dyskusyjnych i konsultacji ze specjalistami.
Program Praktyk Wakacyjnych w FP jest realizowany od 2012 roku. Jego celem jest pokazanie studentom jak wygląda praca w firmie IT oraz czym jest proces wytwarzania oprogramowania.
1,2,3…do FP aplikujesz Ty!


DLA KOGO?
Jeżeli jesteś studentem 2, 3, 4 roku studiów I stopnia lub 1 roku II stopnia na kierunku Informatyka lub pokrewnych, znasz język angielski, potrafisz pracować w grupie, jesteś osobą kreatywną i komunikatywną, a programowanie to Twoja pasja – dołącz do naszego programu!


APLIKACJA
Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 13 kwietnia. Osoby, które wyślą swoje CV na adres: praktyki2018@future-processing.com, otrzymają do rozwiązania zadanie, które ma na celu sprawdzenie ich umiejętności programistycznych. Spośród osób, które odesłały poprawne rozwiązanie, maksymalnie 40 kandydatów przechodzi do kolejnego etapu, w którym są warsztaty kreatywne.
Tutaj kandydaci będą musieli się wykazać umiejętnościami miękkimi, takimi jak praca zespołowa czy odporność na stres. Do programu ostatecznie dostaje się 15 osób.
Praktyki czynią mistrza – przekonaj się sam!
Więcej informacji na stronie. 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego