Wakacyjne Staże Studenckie w BBN

W imieniu Biura Bezpieczeństwa Narodowego (BBN) zapraszamy do udziału w programie Wakacyjnych Stażach Studenckich. Partnerem projektu jest Akademia Obrony Narodowej. Staże odbywać się będą w lipcu, sierpniu i wrześniu 2011 roku.

Program skierowany jest do studentów na lub po trzecim roku studiów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia i są zainteresowani pogłębieniem wiedzy z zakresu stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa narodowego, w tym obronności, spraw wewnętrznych i administracji. Średnia ocen ze wszystkich zaliczonych do tej pory semestrów nie może być niższa niż 4,0.

Studenci, którzy pozytywnie przejdą testy kwalifikacyjne 27 maja br., rozpoczną miesięczny staż w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego w jednym, wybranym przez siebie departamencie/wydziale. W tegorocznej edycji WSS przewidziano udział 22 stażystów.

Podczas stażu studenci będą mieli niepowtarzalną szansę na pogłębienie swoich zainteresowań oraz zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności w instytucji, która wykonuje zadania związane z bezpieczeństwem narodowym, bezpośrednio dla Prezydenta RP.

Aplikować można wysyłając formularz do 18 kwietnia br. na adresrekrutacja@bbn.gov.pl w formacie *.doc.

Więcej informacji na stronie BBN.