"Wakacyjne Staże Studenckie" w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Interesuje Cię możliwość zdobycia doświadczenia w administracji państwowej? Aplikuj na staż wakacyjny dla studentów w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego!

CO? - Projekt Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego
GDZIE? - Warszawa
APLIKACJA DO: 28 kwietnia 2019 r.

Podczas wakacyjnego stażu studenci przez miesiąc będą współpracować z analitykami wykonującymi zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP i Szefa BBN.

Staż poprzedzony jest rekrutacją. Na egzamin, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów zaproszonych zostanie kilkudziesięciu wybranych w procesie kwalifikacyjnym. Egzamin będzie się składał z pisemnego testu wiedzy i rozmowy kwalifikacyjnej.

Organizatorem projektu Wakacyjne Staże Studenckie jest Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

Studentów, którzy są gotowi zdobyć doświadczenie i  kompetencje na najwyższym szczeblu administracji państwowej, a także wykonać pierwszy krok w drodze do podjęcia kariery zawodowej.

Warunkiem koniecznym jest studiowanie przynajmniej na trzecim roku oraz posiadanie średniej ocen uzyskanych w czasie studiów na poziomie powyżej 4,0.

APLIKACJA
Zgłoszenia należy dokonać wypełniając formularz online.

Szczegóły na stronie internetowej.