Wakacyjne szkolenie BK - Efektywna komunikacja

Data wydarzenia:
9 Lipiec, 2014 (Cały dzień)

Chcesz poznać zasady skutecznej komunikacji interpersonalnej? Jeśli tak, to zapraszamy na wakacyjne szkolenie Biura Karier Efektywna komunikacja, które jest  organizowane w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Zapisy na szkolenie ruszają już jutro!

Efektywna komunikacja to nie tylko skuteczne porozumiewanie się, ale też odpowiednie wpływanie  na relację z rozmówcą. Jest to umiejętność, którą trzeba stale rozwijać i doskonalić, jako kluczową w życiu codziennym i zawodowym. Prowadzony przez pracowników działu HR firmy PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. warsztat pozwoli poznać i lepiej zrozumieć zasady efektywnej komunikacji.

W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, m.in.: na czym polega skuteczność przekazu, a także zapoznają się z praktycznymi ćwiczeniami z zakresu porozumiewania się bez zakłóceń, skutecznego słuchania i zadawania pytań. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili:
- dokonać oceny własnych umiejętności komunikacyjnych,
- rozpoznawać i zapobiegać tworzeniu barier komunikacyjnych w celu zwiększenia efektywności komunikacji,
- rozpoznawać i stosować niewerbalne sygnały komunikacyjne,
- stosować zasady skutecznej komunikacji w praktyce.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Termin szkolenia: 09 lipca 2014 r.
Czas szkolenia: 09.00-13.00
Miejsce szkolenia: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Bankowa 14, sala 415

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 02 lipca br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)