Wakacyjne szkolenie BK - Wywieranie wpływu

Data wydarzenia:
16 Lipiec, 2014 - 09:00 - 15:00

Biuro Karier zaprasza do udziału w kolejnym szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery! Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony? Jeśli tak, to koniecznie przyjdź na szkolenie „Wywieranie wpływu”. Zapisy na szkolenie ruszają już 9 lipca br.

Termin szkolenia: 16 lipca 2014 r.
Czas szkolenia: 9:00 - 15:00
Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat UŚ, Katowice ul. Bankowa 12

Szkolenie poprowadzi pani Agnieszka Michalska, kierownik personalny w firmie Tesco.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

• o różnych rodzajach wpływu i ich konsekwencjach,
  • jaka jest zależność miedzy rodzajem relacji a wywieranym wpływem,
  • jak w Tesco rozumiane jest wywieranie wpływu,
  • jak budować strategię wywierania wpływu,
  • jak używać narzędzi wspierających pozyskanie zaangażowania innych.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 9 lipca br.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)