Wakacyjne szkolenie: Radzenie sobie z emocjami w pracy

Data wydarzenia:
13 Sierpień, 2014 - 09:00 - 15:00

Kolejne szkolenie w ramach Akademii Rozwoju Kariery! Biuro Karier zaprasza do udziału w szkoleniu "Radzenie sobie z emocjami w pracy", którego celem jest zdobycie wiedzy z zakresu emocji i stresu, a także skutecznego radzenia sobie z nimi w miejscu pracy.

Termin szkolenia: 13 sierpnia 2014 r.

Czas szkolenia: 09:00 - 15:00

Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice ul. Bankowa 12.

Szkolenie poprowadzi pani Patrycja Kowalik, studentka studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W czasie szkolenia uczestnicy poznają jak funkcjonują emocje oraz jak nimi zarządzać, nabędą również wiedzę jak lokalizować przyczyny stresu w życiu i nauczą się je eliminować. Dodatkowo, uczestnicy poznają jak zdobywać  umiejętności rozumienia i nazywania własnych uczuć, poznają techniki głębokiego wewnętrznego oczyszczenia oraz dowiedzą się jak żyć swobodnie na poziomie emocjonalnym.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 6 sierpnia br.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)