Warszawska Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i BioMedycznych

Jesteś absolwentem biologii, chemii, fizyki, medycyny? Myślisz o dalszym rozwoju naukowym? Pomyśl o doktoracie w Warszawskiej Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i BioMedycznych. Teraz to możliwe. Rekrutacja rusza 5 sierpnia 2020 r.

CO? - doktorat w Warszawskiej Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i BioMedycznych
APLIKACJA DO: 18 sierpnia 2020 r.

O INICJATYWIE
Warszawska Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i BioMedycznych Warsaw-4-PhD rozpoczęła działalność 1 października 2019 r. i kształci doktorantów w 4 dyscyplinach naukowych: biologia, chemia, fizyka, medycyna.
Możliwe jest to dzięki zaangażowaniu i współtworzeniu szkoły przez 9 niezależnych instytucji naukowych:

• Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN,
  • Instytut Chemii Organicznej PAN,
  • Instytut Chemii Fizycznej PAN,
  • Instytut Fizyki PAN,
  • Centrum Fizyki Teoretycznej PAN,
  • Instytut Wysokich Ciśnień PAN,
  • Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie – Państwowy Instytut Badawczy,
  • Instytut Psychiatrii i Neurologii,
  • Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie.

Każda z instytucji kształci doktorantów w wiodącej dziedzinie naukowej.

Informacja o aktualnych projektach dostępnych w drugiej turze rekrutacji znajduje się na stronie.

Najbliższa rekrutacja rozpocznie się 5 sierpnia 2020 r. i potrwa do 18 sierpnia 2020 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Zachęcamy do kontaktu z kierownikami pracowni w celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących pracy naukowej w Instytutach. Dane kontaktowe do kierowników pracowni dostępne są na stronach internetowych poszczególnych Instytutów.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)