Warsztat BK: Odstresowalnia, czyli warsztat radzenia sobie ze stresem

Data wydarzenia:
24 Marzec, 2015 - 09:00 - 14:00

Biuro Karier oraz Grupa WARTA zapraszają do udziału
w warsztacie radzenia sobie ze stresem Odstresowalnia.
Warsztat pozwoli spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Chcesz wypracować alternatywne sposoby poradzenia sobie w sytuacji stresu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Odstresowalni!
Zapisy na warsztat ruszają 17 marca br.!

Termin warsztatu: 24 marca 2015 r.
Czas warsztatu 09:00 - 14:00
Miejsce warsztatu: sala 133, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12

Współczesny świat stawia przed nami wiele wyzwań. Praca, dom, relacje międzyludzkie… we wszystkich tych obszarach chcemy się realizować. Życie na wysokich obrotach samo w sobie bywa frustrujące.

Warsztat, który proponujemy pozwali spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Program warsztatu został tak skonstruowany aby poszerzając wiedzę z zakresu psychologii stresu lepiej zrozumieć swoje reakcje w sytuacjach trudnych. Uczestnicy zachęcani będą do refleksji na temat swojego sposobu przeżywania stresu ze wskazaniem na nierozłączność ciała i psychiki. Wspólnie zostaną wypracowane alternatywne sposoby radzenia sobie w sytuacjach wymagających.

Zapisy na warsztat są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 17 marca br.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału
w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (5 votes)