Warsztat BK "Personal branding – marka osobista"-Kampus Cieszyn

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy dzięki świadomemu budowaniu wizerunku oraz reputacji. Tajniki budowania osobistej marki możesz poznać już 28 listopada 2018 r. na bezpłatnym warsztacie "Personal Branding – marka osobista" przygotowanym dla studentów Kampusu Cieszyńskiego przez Biuro Karier UŚ.

 

 


CO? – warsztat "Personal Branding – marka osobista od podstaw"
KIEDY? – 28 listopada 2018 r., 09:00 – 12:00
GDZIE? – sala 13, SPNJO ("basen"), Cieszyn, ul. Bielska 62


O WYDARZENIU
Swoją osobistą markę budujesz podczas każdej rozmowy prywatnej i biznesowej, każdego działania na rzecz i szkodę innej osoby, każdej bytności odnotowanej w internecie – niezależnie czy robisz to świadomie czy nie. W trakcie warsztatu dowiesz się jak dbać o swoją reputację, na co zwracać szczególną uwagę i jakich błędów powinieneś się wystrzegać.

Dodatkowo możesz wykonać test predyspozycji, aby upewić się jakie masz mocne strony. Szczegóły w wiadomości e-mail potwierdzającej zakwalifikowanie na spotkanie.


O ORGANIZATORZE
Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.


DLA KOGO?
Zapraszamy każdego studenta Uniwersytetu Śląskiego.


ZAPISY/SPOSÓB APLIKACJI

Zapisy do 12:00 27 listopada 2018 r. za pośrednictwem formularza.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego