Warsztat: Ja i moja marka na rynku pracy

Data wydarzenia:
4 Kwiecień, 2012 - 10:00 - 14:00

4 kwietnia 2012 roku, w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w godzinach 10.00 – 14.00, odbędzie się warsztat „Ja i moja marka na rynku pracy”.

Zajęcia poświęcone będą aktywnemu promowaniu własnego wizerunku wśród potencjalnych pracodawców. Uczestnicy będą mieli okazję zastanowić się nad tym w jaki sposób chcieliby być spostrzegani przez swoich współpracowników, oraz zaplanować konkretne działania sprzyjające kreowaniu wizerunku. Warsztat prowadzony będzie z użyciem metod aktywnych, zakładających działanie i zaangażowanie uczestników.

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Balewska – psycholog, trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Telefoniczne zapisy rozpoczynają się 28 marca 2012 roku, o godzinie 7.30, pod numerem  (32) 359 – 20 -32. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.