Warsztat "Możesz być tym, kim chcesz - wykreuj własną markę"

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztat "Możesz być tym, kim chcesz - wykreuj własną markę", który odbędzie się 28 i 29 kwietnia 2014 r. w Katowicach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Warsztat rozwojowy z elementami coachingu grupowego.
Kim chcę się stać i co chcę robić w głębi duszy? Na pewno zdarzyło ci się zadać sobie owo pytanie.
Wiele osób realizuje cele rodziców, otoczenia, powszechnie uznawane za gwarantujące sukces, podpowiadane przez trendy itp. często nawet z sukcesem.

Niestety często ten sukces nie daje nam szczęścia i poczucia spełnienia, bo to co robiliśmy nie było tak naprawdę "nasze" i często dalekie od tego, co nas tak naprawdę w duszy "kręci".
Dlatego warto wsłuchać się od czasu do czasu w siebie, zadać być może trudne pytania, ale poznać własne JA.

Odkryj swoją moc

1. W czym tkwi mój potencjał? Jakie są moje wrodzone talenty i zdolności?
  2. Czy jest mi "po drodze" do mojego celu?
  3. Czy jestem reżyserem swojego życia, czy gram rolę w czyimś filmie?
  4. Czy słucham siebie i komunikuję moje potrzeby?
  5. Jaki jest mój wizerunek i jak wpływa na innych?

Postaw na siebie

1. Jak planować kierunki swojego rozwoju.
  2. Poszukajmy skutecznych metod dojścia do celu, czyli jak skutecznie się realizować.
  3. Jak działać w obszarze mocnych stron i zarządzać swoimi zasobami.
  4. Jak kształcić umiejętności, które budują moje mocne strony.
  5. Mapa działań – Jak to wdrożyć w życie.

W atmosferze twórczego, grupowego fermentu możesz liczyć na to, że łatwiej pojawią się trafne i dobre dla Ciebie rozwiązania. Wspólnie i jednocześnie indywidualnie, dzięki wykorzystaniu coachingu grupowego, będziemy wypracowywać obraz przyszłości, celu czy pożądanej zmiany.

Szkolenie jest płatne. Jednak dwie pierwsze osoby będące studentami Uniwersytetu Śląskiego mają darmowe wejście na szkolenie (na podstawie okazanej legitymacji).

Szczegółowe informacje na temat szkolenia pod nr tel. 728 251 305.

Zapisy: mailowo na adres: magdalena.melerowicz@pq-center.com

Prowadząca: Magdalena Melerowicz
Więcej o trenerze na stronie.