Warsztat "Poza schematem, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy"

Data wydarzenia:
25 Kwiecień, 2012 - 09:00 - 13:00

25 kwietnia 2012 r., w sali 415 przy ul. Bankowej 14 w Katowicach, w godzinach 09.00 – 13.00, odbędzie się warsztat „Poza schematem, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy". Zajęcia organizowane są przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Celem szkolenia jest pobudzenie potencjału twórczego jaki drzemie w każdym z nas. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, że kreatywne rozwiązania są w zasięgu ręki. Jak tworzyć kreatywne rozwiązania? Co hamuje, a co stymuluje kreatywność? Co to jest inspiracja i czy korzystanie z pomysłów innych jest złe? Jakie metody można stosować w procesie twórczego rozwiązywania problemów? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas szkolenia Poza schematem, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy?

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Dunaj – trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Telefoniczne zapisy rozpoczynają się 18 kwietnia 2012 roku, o godzinie 7.30, pod numerem (32) 359 – 20 -32. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.