Warsztat z kreatywnego pisania dokumentów aplikacyjnych

Rozpoczynasz swoją przygodę z rynkiem pracy? Chcesz wiedzieć jakie są najnowsze trendy w pisaniu CV? Czy list motywacyjny to nadal konieczność? Jak stworzyć poprawne i ciekawe dokumenty aplikacyjne? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten warsztat jest dla Ciebie!

9 stycznia 2013 r. Biuro Karier, Międzynarodowa Szkoła Nauk Politycznych oraz firma Steria zapraszają wszystkich zainteresowanych na warsztaty z kreatywnego pisania dokumentów aplikacyjnych.

Warsztat rozpocznie się o godz. 11.30 w sali 312 w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych (budynek Wydziału Nauk Społecznych) Uniwersytetu Śląskiego.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmuje Biuro Karier pod numerem telefonu (32) 359 20 32.

Warsztat jest pierwszym z cyklu spotkań dotyczących poszukiwania pracy. Na kolejnym spotkaniu będzie można sprawdzić się podczas próbnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz poprawić błędy w swoich dokumentach aplikacyjnych.