Warsztaty Biura Karier podczas akcji "Dzień z UŚ, czyli USiowe love"

Data wydarzenia:
14 Luty, 2017 (Cały dzień)

Już dziś, 14 lutego 2017 r., Biuro Karier pojawiło się na Wydziale Artystycznym oraz Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, by uczestniczyć w wydarzeniu Dzień z UŚ czyli, USiowe love.

W ramach wydarzenia odbyły się wykłady i warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych z 12 wydziałów Uniwersytetu Śląskiego. Tytuł akcji nie był przypadkowy – celem było nawiązanie do święta zakochanych, stąd działanie zaplanowane zostało na ten dzień. Motyw miłości wpisuje się w wiele aspektów naszego życia i właśnie tę różnorodność organizatorzy chcieli pokazać, nawiązując do takich dziedzin nauki jak literatura, sztuka oraz prawo.

Biuro Karier przeprowadziło warsztaty „Szkoła średnia i co dalej?”, którego tematyka dotyczyła perspektyw zawodowych oraz możliwości jakie stoją przed młodymi ludźmi na rynku pracy.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z okolic Cieszyna.