Warsztaty BK: "Animacja czasu wolnego"

Data wydarzenia: 
7 Grudzień, 2016 - 10:00 - 13:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś pełen wigoru? Lubisz ruch i zabawę? Chcesz dowiedzieć się jak urozmaicić czas innym? Szkolenie „Animacja czasu wolnego” będzie do tego doskonałą okazją. Przyjdź 7 grudnia 2016 r. na warsztaty Biura Karier i odkryj w sobie animacyjną pasję! 


CO? – szkolenie „Animacja czasu wolnego
KIEDY? – 7 grudnia 2016 r., godz. 10:00 – 13:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)


O WYDARZENIU
Podczas szkolenia uczestnik zdobędzie teoretyczne informacje - kim jest animator, jakie predyspozycje zawodowe powinien posiadać. Ponadto, pozna specyfikę i metodykę jego pracy, typy osobowościowe w animacji oraz funkcje i role jakie spełnia animacja w ruchu turystycznym. Dodatkowo pozna przykładowe zabawy animacyjne.

Szczegółowy program szkolenia:

  • prezentacja organizacji czasu wolnego dla różnych grup wiekowych,
  • informacje teoretyczne - kim jest animator i na czym polega praca w tym zawodzie,
  • porównanie stawki finansowej w pracy jako wychowawca kolonijny, kelnerka, hostessa, a najwyżej ceniony-animator,
  • praca w sezonie animacyjnym w Polsce i za granicą,
  • przykłady zadań kreatywnych, zabaw na siedząco, integracja w grach ruchowych, taneczna próba tworzenia własnych choreografii i nauka gorących latino tańców/club dance znanych na całym świecie oraz tańców animacyjnych,
  • zabawy z chustą animacyjną.

Ponadto, uczestnicy otrzymają zaproszenie na profesjonalny kurs animatora czasu wolnego oraz na casting z możliwością podjęcia pracy w kraju lub za granicą, a także realizowania praktyk w 14 ośrodkach turystycznych na terenie całej Polski.


O ORGANIZATORZE
Animator - to ogólnopolski lider w zakresie szkoleń Animacji Czasu Wolnego, organizacji eventów oraz pośrednictwa pracy, przy realizacji animacji hotelowych za granicą.

Firma współpracuje z największymi touroperatorami w Polsce i za granicą m.in. Wezyr, Grecos, Net Holiday, Cester, Mango Club, Kartago Tour, Adm Stars.


DLA KOGO?
Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego każdego kierunku i specjalności.


ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają na tydzień przed wydarzeniem tj. 30 listopada 2016 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego