Warsztaty BK „CV w Canva.com i aplikacja Moje Portfolio"

Stwórz atrakcyjne graficznie CV, jakiego nie ma nikt inny. Porządkuj zgromadzone: skany zaświadczeń i certyfikatów ze szkoleń i praktyk, zdjęcia z organizowanych przez siebie imprez lub prace plastyczne. Poznaj dwa przydatne programy podczas warsztatów w Cieszynie 29 maja 2019 r. lub w Katowicach 6 czerwca 2019 r.

CO? – Warsztat „CV w Canva.com i aplikacja Moje Portfolio”

KIEDY? – 29 maja 2019 r., 10:00 – 12:00
GDZIE? – sala 13, SPNJO ("basen"), Cieszyn, ul. Bielska 62

KIEDY? – 6 czerwca 2019 r., 15:00 – 17:00
GDZIE? – sala 133 w budynku rektoratu UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12

W ciągu dwóch godzin uczestnicy krótko omówią i przećwiczą:

• Elementy bezpłatne w Canva.com
  • Twórcze wykorzystywanie szablonów
  • Rozgrupowywanie i grupowanie obiektów
  • Dodawanie zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • Zalety i wady CV wykreowanego w Canva.com
  • Porządkowanie skanów zaświadczeń, certyfikatów, itp.

Każdy uczestnik powinien mieć przy sobie swój laptop. Warsztaty rozpoczną się od założenia konta w Canva.com, aby w trakcie każdy z uczestników pracował na swoim koncie.

Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Warsztaty kierowane są do studentów Uniwersytetu Śląskiego posiadających podstawową umiejętność pracy na komputerze.

Każdy uczestnik powinien przybyć na warsztaty z własnym laptopem.

ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI

Zapisy na warsztat 29 maja 2019 r. w Cieszynie do 28 maja 2019 r. godz. 07:30 za pośrednictwem formularza.

Zapisy na warsztat 6 czerwca 2019 r. w Katowicach do 5 czerwca 2019 r. godz. 07:30 za pośrednictwem formularza.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)