Warsztaty BK: "Komunikacja w zespole"

Data wydarzenia:
24 Listopad, 2016 - 09:00 - 15:00

Niemiecki filozof stwierdził niegdyś: "Kto mówi językiem niezrozumiałym dla nikogo poza nim, nie mówi w ogóle. Mówić, to mówić do kogoś”. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wypowiadać się, by inni Cię rozumieli? Przyjdź na warsztaty „Komunikacja w zespole”, które odbędą się 24 listopada 2016 r. i naucz się skutecznej komunikacji.

CO? – warsztaty „Komunikacja w zespole”
KIEDY? – 24 listopada 2016 r., godz. 9:00 – 15:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Komunikujemy się wszędzie… w pracy, w domu, na studiach, w windzie czy na zakupach. Czasami mówimy wprost, czasami posługujemy się tylko mową niewerbalną. Zdarza się, że z uważnością słuchamy drugiej osoby, a czasami w ogóle nie mamy ochoty słuchać. Od czego to zależy…?

Program warsztatów jest tak skonstruowany, aby każdy uczestnik mógł poprzyglądać się swojemu stylowi komunikacji oraz temu, jak on wpływa na innych. Podczas warsztatów uczestnicy poznają zasady skutecznej komunikacji i zastanowią się nad tym, po co w ogóle się komunikować i jakie mają cele komunikując się z drugą osobą.

Podczas warsztatów uczestnicy będą ćwiczyć, doświadczać i dyskutować.

Warta – firma oferująca szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu 32 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)