Warsztaty BK: Odstresowalnia, czyli warsztat radzenia sobie ze stresem

Data wydarzenia:
30 Listopad, 2015 - 10:00 - 15:00

Biuro Karier oraz Grupa WARTA zapraszają do udziału w warsztatach radzenia sobie ze stresem Odstresowalnia.

Warsztaty pozwolą spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Chcesz wypracować alternatywne sposoby poradzenia sobie w sytuacji stresu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Odstresowalni!

Termin: 30 listopada 2015 r.
Czas: 10.00-15.00
Miejsce: sala 133, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice ul. Bankowa 12, Studencka Strefa Aktywności

Współczesny świat stawia przed nami wiele wyzwań. Praca, dom, relacje międzyludzkie… we wszystkich tych obszarach chcemy się realizować. Życie na wysokich obrotach samo w sobie bywa frustrujące.

Warsztaty, które proponujemy pozwolą spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Program warsztatów został tak skonstruowany, aby poszerzając wiedzę z zakresu psychologii stresu, lepiej zrozumieć swoje reakcje w sytuacjach trudnych. Uczestnicy zachęcani będą do refleksji na temat swojego sposobu przeżywania stresu ze wskazaniem na nierozłączność ciała i psychiki. Wspólnie zostaną wypracowane alternatywne sposoby radzenia sobie w sytuacjach wymagających.

Zapisy są przyjmowane pod numerem telefonu 32 359 19 82 od poniedziałku, 23 listopada 2015 r. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)