Warsztaty BK: "Personal branding. „Jakiś” wizerunek każdy ma"

Data wydarzenia:
17 Listopad, 2016 - 09:00 - 15:00

Chcesz poznać tajniki budowania własnego wizerunku? Przyjdź na warsztaty „Personal branding. „Jakiś” wizerunek każdy ma.”, które odbędą się 17 listopada 2016 r. w Biurze Karier i dowiedz się, jak zainwestować we własną markę!

CO? Warsztaty „Personal branding. „Jakiś” wizerunek każdy ma.”
KIEDY? – 17 listopada 2016 r., godz. 9:00 – 15:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Codziennie bardziej lub mnie świadomie budujemy swój wizerunek i „pracujemy” na reputację. O ich istnieniu orientujemy się, gdy szukamy pracy, czy też mamy pewien założony plan, a do jego realizacji, potrzebujemy pomocy innych osób.

Podczas szkolenia nie otrzymasz gotowej recepty na zbudowanie wiarygodnej i rozchwytywanej marki – takiej nie ma. Dostaniesz pakiet wskazówek, które ułatwią Ci zrozumienie procesu budowania własnej marki i pozwolą na wyznaczanie świadomych i możliwych do zrealizowania celów.

Sopra Steria jest globalnym dostawcą usług i rozwiązań IT dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw prywatnych.

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 10 listopada 2016 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)