Warsztaty BK: "Podstawy szwedzkiego w biznesie"

Data wydarzenia:
23 Maj, 2016 - 13:00 - 15:00

Znasz język szwedzki i nie wiesz jak tą umiejętność wykorzystać? Jesteś zainteresowany biznesową stroną tego języka? Skorzystaj ze szkolenia „Podstawy szwedzkiego w biznesie”, które odbędzie się już 23 maja 2016 r. w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego.

CO? – Szkolenie „Podstawy szwedzkiego w biznesie”
KIEDY? – 23 maja 2016 r., godz. 13:00 - 15:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

"Podstawy szwedzkiego w biznesie" to zajęcia dla osób zainteresowanych biurową i biznesową stroną języka szwedzkiego. Przedmiotem zajęć będzie podstawowe słownictwo z zakresu księgowości oraz elementy żargonu biurowego, z którego na co dzień korzysta firma w kontakcie telefonicznym oraz poprzez e-mail. Nie zabraknie również ćwiczeń praktycznych, które pozwolą na utrwalenie nowej wiedzy.

Firma Capgemini – przedsiębiorstwo świadczące zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów, którzy znają język szwedzki na poziomie co najmniej A2.

ZAPISY
Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerami telefonu: 32 359 19 82 i 32 359 20 32.