Warsztaty BK: "Profesjonalny makijaż biznesowy"

Data wydarzenia:
25 Maj, 2016 (Cały dzień)
27 Maj, 2016 (Cały dzień)

Chcesz wiedzieć jak sprawić, by makijaż biznesowy idealnie uzupełnił Twój strój służbowy? Nie wiesz, w jaki sposób dobrać kolory w makijażu, by zbudować profesjonalny wizerunek? Jeżeli chcesz nauczyć się wykonywać profesjonalny makijaż biznesowy, to warsztaty prowadzone przez specjalistów z firmy Sephora, które odbędą się 25 i 27 maja 2016 r., są właśnie dla Ciebie!

CO? – warsztaty makijażowe firmy Sephora
KIEDY? – 25 i 27 maja 2016 r., godziny do indywidualnego ustalenia telefonicznego
(półgodzinna indywidualna sesja)
GDZIE? – perfumeria Sephora, Galeria Katowicka (Katowice, ul. 3-ego Maja 30)

Dzięki warsztatom nauczysz się "KROK PO KROKU", jak robić profesjonalny makijaż do pracy lub na rozmowę kwalifikacyjną.

W ramach warsztatów konsultantka perfumerii SEPHORA pokaże Ci, jakie zasady kierują dobrze zrobionym makijażem w oparciu o wybraną przez Ciebie tematykę. Do wyboru masz 2 z 7 obszarów tematycznych:

• idealna cera,
  • podstawowe konturowanie twarzy,
  • podkreślone brwi,
  • codzienny makijaż oka,
  • precyzyjna kreska,
  • smokey eyes,
  • perfekcyjne usta.

Sephora to francuska sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży perfum oraz różnego typu kosmetyków zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Szkolenie skierowane jest do studentek i absolwentek Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)