Warsztaty BK: "Skuteczna komunikacja w zespole"

Data wydarzenia:
14 Grudzień, 2016 - 09:00 - 14:00

Zastanawiasz się, co sprawia, że niektórzy są skutecznymi rozmówcami, a inni nie potrafią efektywnie komunikować się w zespole? Rozwiej swoje wątpliwości. Przyjdź na warsztaty firmy Capgemini, które odbędą się 14 grudnia 2016 r. i naucz się produktywnie pracować w grupie.

CO? – Warsztaty „Skuteczna komunikacja w zespole”
KIEDY? – 14 grudnia 2016 r., godz. 9:00 – 14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas warsztatów zostaną omówione następujące kwestie:

• Komunikacja w firmie. Rola ludzi a rola organizacji.
  • Komunikacja słowna. Techniki aktywnego słuchania. Ćwiczenia.
  • Nawiązywanie kontaktu. Pisanie wiadomości służbowych.
  • Jak zbudować zespół ? Ćwiczenia.
  • Jak pracować w zespole? Podział ról. Ćwiczenia.
  • Zalety i wady pracy zespołowej. Dbałość o dobre relacje w grupie. Ćwiczenia.

Capgemini – przedsiębiorstwo świadczące zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Warsztaty poprowadzi Pani Anna Palka, z firmą Capgemini związana od ponad 3 lat. Ma 14-letnie doświadczenie w nauczaniu i 6-letnie w zarządzaniu zespołem. Od 3 lat organizuje warsztaty dla studentów.

Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego każdego kierunku i specjalności.

ZAPISY
Na warsztaty obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają na tydzień przed wydarzeniem tj. 7 grudnia 2016 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)