Warsztaty BK: "Think outside the box – warsztaty kreatywne"

Data wydarzenia:
27 Luty, 2017 - 09:00 - 14:30

Czujesz, że masz pokłady kreatywności w sobie, które chciałbyś rozwinąć? Zapraszamy na warsztaty „Think outside the box – warsztaty kreatywne”, które odbędą się w Biurze Karier już 27 lutego br.

CO? – Warsztaty „Think outside the box – warsztaty kreatywne”
KIEDY? - 27 lutego 2017 r., godz. 9:00 – 14:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas treningu kreatywności, uczestnicy zyskają wiedzę na temat różnych technik stymulujących twórcze myślenie. Wybrane metody zostaną przećwiczone podczas warsztatów.

Warsztaty są przeznaczone dla osób chcących poszerzyć perspektywę i zyskać większą otwartość umysłu, która pomoże im efektywnie rozwiązywać problemy i szukać nowych kierunków działania.

Sopra Steria jest globalnym dostawcą usług i rozwiązań IT dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw prywatnych.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)