Warsztaty BK: "Twój czas"

Data wydarzenia: 
6 Grudzień, 2016 - 09:00 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Czujesz, że nie ogarniasz rzeczywistości? Przytłacza Cię nadmiar obowiązków? Najwyższa pora, by nauczyć się lepiej organizować swój czas. Już dziś zapraszamy na warsztaty „Twój czas”, które odbędą się 6 grudnia 2016 r. w Studenckiej Strefie Aktywności.

 

 


CO? – Warsztaty „Twój czas”
KIEDY? – 6 grudnia 2016 r., godz. 9:00 – 15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)


O WYDARZENIU
Unikatowe warsztaty – gra, w której uczestnicy wcielają się w role pracowników firmy budowlanej i jak w życiu, podejmują codzienne wyzwania zawodowe i rodzinne. Starają się nie wyczerpać całej swojej energii, wykazać się przed szefem i nie narazić żonie oraz znajomym, a nad wszystkim tym króluje- „czas”. Idealne warsztaty dla tych, którym trudno zapanować nad swoimi obowiązkami, bo wkradł się w nie chaos (bynajmniej nie twórczy); dla tych, którym brakuje czasu albo po prostu dla wszystkich zainteresowanych poznaniem metod organizacji i priorytetyzacji zadań, z którymi spotykamy się w codziennym życiu.


O ORGANIZATORZE
Capgemini – przedsiębiorstwo świadczące zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Warsztaty poprowadzi Pani Paulina Pawełek, z firmą Capgemini związana od 2014 roku. Obecnie na stanowisku Business Process Specialist wspiera procesy finansowe dla klienta. Dodatkowo trener wewnętrzny – prowadzi szkolenia wstępne dla nowych pracowników, a także te, z zakresu księgowości i obsługi klienta.


DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego każdego kierunku i specjalności.


ZAPISY
Na warsztaty obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają na tydzień przed wydarzeniem tj. 29 listopada 2016 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego