Warsztaty BK: Warsztaty z zakresu negocjacji

Nie wiesz jak negocjować, by osiągnąć sukces? Podczas warsztatów „Sztuka udanych negocjacji. Zastosowanie umiejętności negocjacyjnych w praktyce.” dowiesz się, w jaki sposób osiągać swoje cele negocjacyjne! Zapraszamy już 1 marca br. do Biura Karier!

CO? - Warsztaty „Sztuka udanych negocjacji.
Zastosowanie umiejętności negocjacyjnych w praktyce
.”
KIEDY? – 1 marca 2017 r., godz. 10:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Negocjacje są nieodłącznym elementem wszędzie tam, gdzie spotykamy się z odmiennymi postawami – w codziennym życiu, w biznesie, w organizacjach – negocjujemy i forsujemy swoje stanowiska w różnych kwestiach. Podczas szkolenia uczestnik dowie się, w jaki sposób osiągać swoje cele, a także jak inteligentnie przejść przez wszystkie fazy negocjacji.

Podczas warsztatów uczestnik:

• zrozumie podstawy skutecznych negocjacji,
  • zapozna się z metodą radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w negocjacjach,
  • zdobędzie praktyczne umiejętności negocjacyjne biorąc udział w zorganizowanych przez firmę grach i symulacjach negocjacyjnych.

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dostarcza swoim klientom usługi B2B. Ponad 500 Specjalistów zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR. Biura firmy zlokalizowane są w Polsce, Rumunii, Mołdawii oraz Bułgarii. W marcu 2016 roku zostało otwarte pierwsze biuro w Polsce należące do VEO.

ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają już jutro, tj. 22 lutego 2017 r.