Warsztaty BK: "Wielokulturowe miejsce pracy"

Data wydarzenia:
23 Marzec, 2017 - 10:00 - 14:30

Chcesz efektywnie pracować w zespole międzynarodowym? Lubisz przebywać w wielokulturowym środowisku i ciekawią Cię różnice międzykulturowe? Przyjdź na bezpłatne warsztaty organizowane przez firmę Delphi i dowiedz się jak błyszczeć w wielokulturowym otoczeniu.

CO? - warsztaty „Wielokulturowe miejsce pracy – czyli jak efektywnie współpracować z osobami  z różnych zakątków świata
KIEDY? - 23 marca 2017 r., godz. 10:00 – 14:30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

• jak kultura wpływa na samoorganizację pracy;
  • jak współpracować w grupie wielokulturowej;
  • jak radzić sobie z szokiem kulturowym;
  • jakie są globalne zasady etykiety i netykiety;
  • co najbardziej szokuje zagranicznych pracowników Delphi w Polsce.

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego.

Centrum Techniczne Delphi w Krakowie od 2000 roku zajmuje się projektowaniem, tworzeniem oprogramowania i testowaniem zaawansowanych systemów mikroprocesorowych.

Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają 16 marca br.