Warsztaty dla nauczycieli i przyszłych pedagogów

Dom Współpracy Polsko - Niemieckiej oraz Goethe Institut w Krakowie zapraszają na warsztaty dla nauczycieli i przyszłych pedagogów z województwa śląskiego zatytułowane "Górny Śląsk na deskach teatru".

W ramach warsztatów uczestnicy przeniosą się na deski śląskich teatrów przybliżając: sztuki teatralne śląskich autorów sylwetki śląskich literatów oraz opracują scenariusze śląskich dzieł przystosowane do szkolnych adaptacji.

W ramach projektu zaplanowano przeprowadzenie jednodniowych warsztatów w języku polskim.

Prowadzący:

• mgr Sylwia Sawulska - pracownik Zakładu Historii Literatury i Kultury Niemiec XIX i XX wieku Uniwersytetu Opolskiego,
  • dr Krzysztof Karwat - doktor nauk humanistycznych, twórca cyklu paneli dyskusyjnych, spotkań autorskich, debat historycznych i prezentacji artystycznych, organizowanych pod hasłem "Górny Śląsk – świat najmniejszy".

Termin: 28 października 2014 r., godz. 10:00 - 17:00.

Miejsce: Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. Bojkowska 37, Gliwice

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Należy potwierdzić swoje uczestnictwo oraz uiszczenie opłatę do 15 października br.

Więcej szczegółów na stronie.

Kontakt:
Anna Niemiec - manager projektu,
e - mail: anna.niemiec@haus.pl,
tel. 32 461 20 70, faks: 32 461 20 71.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)