Warsztaty dot. komunikacji pt. "Film"

Chcesz zdobyć cenne umiejętności służące skutecznej komunikacji? Dodatkowo przy użyciu ciekawego narzędzia? Weź udział w warsztatach prowadzonych przez firmę szkoleniową MOVEO HR w oparciu o grę pt. "Film".

CO? – warsztaty dot. komunikacji pt. "Film"
KIEDY? – 15 grudnia 2022 r. w godz. 12.00 -16.00
GDZIE? – sala 0.15, parter, budynek rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12)

O WARSZTATACH
Szkolenie warsztatowe dotyczące stylów komunikacji, które są bardzo przydatne w sprzedaży i negocjacjach.

Szkolenie ma charakter niezwykle angażującej gry pod nazwą "Film".

Udział w grze rozwija kompetencję komunikacji interpersonalnej, rozwija umiejętność współpracy, pozwala poznać mocne strony i potencjalne słabości każdego ze stylów komunikacji.

Warsztaty odbędą się w Sali 0.15 w budynku rektoratu 15 grudnia 2022 r. w godz. 12.00 – 16.00.

Szkolenie poprowadzi firma szkoleniowa MOVEO HR.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Uczestnicy zostaną poinformowani drogą telefoniczną o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.