Warsztaty "Droga do kariery, języki obce i nie tylko"

Chcesz rozwinąć kompetencje pozwalające na zdobycie przewagi na rynku pracy? Weź udział w certyfikowanych szkoleniach organizowanych przez firmę PwC SDC i osiągnij swój cel!

CO? - Warsztaty "Droga do kariery, języki obce i nie tylko"
KIEDY? - 11 kwietnia 2019 r. o godz. 13.30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii
(Katowice, ul. Bankowa 14), sala 227

Cykl rozpocznie się wykładem inaugurującym pt: „Kompetencje przyszłości – jakie umiejętności rozwijać, aby osiągnąć sukces na rynku pracy.”

Warsztaty odbywają się w układzie wykład + jedno wybrane szkolenie (spośród czterech proponowanych).

Certyfikowane warsztaty:

• Temat: „Więc chodź, pomaluj mój świat...” czyli jaką energią kolorystyczną jesteś?
  • Temat: MsExcel Tips & Tricks
  • Temat: Feedback – podstawa skutecznej komunikacji
  • Temat: Zarządzanie czasem – co sprawia, że działamy bardziej efektywnie?

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.  Aplikacje można składać do 9 kwietnia 2019 r. do godz. 12.00.