Warsztaty "Jak budować profesjonalny wizerunek w biznesie?"

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować profesjonalny wizerunek w biznesie weź udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalną Stylistkę Izabelę Orłowską. Warsztaty już 17 kwietnia 2023 r.!

CO? – warsztaty "Jak budować profesjonalny wizerunek w biznesie?"
KIEDY? – 17 kwietnia 2023 r., w godz. 10.00 – 13.00
GDZIE? – sala 0.15 w budynku rektoratu (ul. Bankowa 12, Katowice)

O WARSZTATACH
Zagadnienia warsztatów:

• Dress code w pracy.
  • Budowa marki osobistej poprzez wizerunek – jak ubrania wpływają na postrzeganie w pracy.
  • Dress code i moda.
  • Kilka rzeczy, których nie powinno zabraknąć w biznesowej szafie.
  • Jakich błędów nie popełniać w stroju do pracy. Zasady doboru stroju i akcesoriów do okazji.
  • Dobór kolorów i tkanin w biznesie. Jak wypracować swój własny styl.
  • Psychologia koloru.
  • Rozmowa o pracę – na co warto postawić.

Każdy z uczestników może przynieść / ubrać się biznesowo. Wspólnie omówione zostaną stylizacje uczestników szkolenia.

Izabela Orłowska  - osobista stylistka, kreatorka wizerunku, szkoleniowiec. W swojej pracy kieruje się słowami Coco Chanel: "Moda przemija, styl pozostaje". Jako osobista stylistka dokonuje metamorfoz wizerunkowych swoich klientów, każdego traktuje indywidualnie i wyjątkowo. Wspiera kobiety i mężczyzn w rozwoju ich stylu. Wykłada "Wizerunek w biznesie" na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Prelegentka  szkoleń i warsztatów z zakresu kreowania wizerunku i stylizacji, dress codu. Autorka fachowych artykułów w czasopismach czy portalach internetowych. Prowadzi bloga o stylizacji kobiet i mężczyzn.

Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)