Warsztaty: "Robotics, czyli automatyzacja biznesu"

Chcesz poznać specyfikę automatyzacji procesów biznesowych i dowiedzieć się, czy roboty niedługo zastąpią ludzi? Weź udział w szkoleniu „Robotics, czyli automatyzacja biznesu” i spotkaj się ze specjalistami ING Banku Śląskiego.

CO? – szkolenie  „Robotics, czyli automatyzacja biznesu”
KIEDY: śledźcie informacje na stronie BK
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach,
Instytut Informatyki (Sosnowiec, Będzińska 39)

Podczas szkolenia „Robotics, czyli automatyzacja biznesu” dowiesz się:

•  jakie są możliwości Robotics;
  • jak wygląda sam proces automatyzacji;
  • poznasz specyfikę automatyzacji procesów biznesowych;
  • napiszesz swojego robota.

Prowadzący: specjaliści ING Banku Śląskiego

O PROWADZĄCYCH
Warsztaty poprowadzą:

Marcin Górecki - student Informatyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W ING należy do zespołu Robotics Process Automation, pisze skrypty automatyzujące procesy i prowadzi szkolenia.

Kamil Czerniak - student Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W ING jest częścią zespołu Robotics Process Automation. Zajmuje się automatyzacją procesów biznesowych, prowadzeniem szkoleń z zakresu Robotics oraz wdrażaniem rozwiązań automatycznych w zagranicznych jednostkach grupy ING.

Krzysztof Juszcze – młodszy programista w ING, zajmuje się automatyzacją procesów biznesowych.

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej grupy ING, która zatrudnia obecnie 54 tysiące pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego zainteresowanych automatyzacją procesów biznesowych.

śledźcie informacje na stronie BK

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)