Warsztaty symulujące rekrutację do instytucji unijnych

Sprawdź jak poradzisz sobie podczas rekrutacji do instytucji unijnych, weź udział w warsztatach i wciel się w rolę pracownika Parlamentu Europejskiego!

CO? – warsztaty symulujące rekrutację do instytucji unijnych
KIEDY? – 3 listopada 2021 r.
GDZIE? – aula K. Lepszego, Rektorat UŚ
(ul. Bankowa 12, Katowice)

Już w przyszłą środę, 3 listopada 2021 r. na Uniwersytecie Śląskim odbędą się warsztaty symulujące jedno z zadań rekrutacyjnych do instytucji unijnych.

Scenariusz warsztatów został przygotowany na podstawie zadań stosowanych przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO).

Warsztaty poprowadzi Pan Tomasz Ferenz – Ambasador Kariery Unii Europejskiej przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Warsztaty odbędą się w trybie stacjonarnym w 6-osobowych grupach w Auli K. Lepszego (Rektorat UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12), potrwają 1,5h.

Liczba miejsc jest ograniczona, łącznie w warsztatach może wziąć udział 30 studentów, w przypadku przekroczenia limitu, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do wyboru są następujące terminy:

• 3 listopada 2021 r. godz. 8.00 - Zapisy.
  • 3 listopada 2021 r. godz. 9.45 - Zapisy.
  • 3 listopada 2021 r. godz. 11.30 - Zapisy.
  • 3 listopada 2021 r. godz. 13.45 - Zapisy.
  • 3 listopada 2021 r. godz. 15.30 - Zapisy.

Zapisy trwają do 29 października 2021 r.