Warsztaty Umiejętności Grupy Żywiec S.A.

Data wydarzenia:
2 Grudzień, 2010 - 09:00 - 17:00

Grupa Żywiec S.A. zaprasza do udziału w Warsztatach Umiejętności - szkoleniach, które gwarantują zdobycie upragnionych umiejętności i wiedzy. Już 2 grudnia 2010 roku odbędzie się w Uniwersytecie Śląskim szkolenie z tematyki autoprezentacji.

Warsztaty Umiejętności są idealnym rozwiązaniem, ponieważ:

• każdy warsztat to maksymalnie 10 osób co gwarantuje indywidualne podejście do każdego z uczestników,
  • prowadzone są przez pracowników działu HR oraz trenerów Grupy Żywiec,
  • szkolenie ma formę aktywnych warsztatów,
  • omawiane są takie tematy jak: komunikacja, proces rekrutacyjny, planowanie kariery, techniki prezentacji, techniki skutecznego zarządzanie czasem i wiele innych.
    Tematyka różnić się będzie w zależności od lokalizacji.

Do udziału w warsztatach zaproszeni są studenci III, IV lub V roku oraz absolwenci z maksymalnie rocznym stażem.

Terminy:

• 1.12.2010 - Kraków tematyka: Auto-prezentacja oraz planowanie kariery
  • 2.12.2010 - Katowice, tematyka: Auto-prezentacja oraz budowanie własnej marki, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Rektorat, Aula K. Lepszego,
  • 6.12.2010 - Poznań, tematyka: Auto-prezentacja oraz komunikacja i rekrutacja
  • 10.12.2010 - Warszawa, tematyka: Auto-prezentacja oraz techniki zarządzania czasem
  • 13.12.2010 - Warszawa, tematyka: Auto-prezentacja oraz techniki zarządzania czasem

Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną okazję do rozmowy i bezpośredniego kontaktu z pracownikami Grupy Żywiec.

Warsztaty odbywają się w godzinach 9:00-17:00 i są bezpłatne. Grupa żywiec zapewnia materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe. Dojazd na szkolenie odbywa się we własnym zakresie.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę internetową Grupy Żywiec, Oferty Pracy/Warsztaty Umiejętności

Aplikować można do 19 listopada 2010 roku.