Warsztaty z praktykami biznesu ABSL Talent Race

Studenci i absolwenci - przed Wami niepowtarzalna możliwość uczestniczenia w najważniejszej konferencji sektora usług dla biznesu w Europie! Ruszył wyścig ABSL Talent Race - szansa na udział w warsztatach z liderami biznesu, szkoleniu Marcina Prokopa i wystąpieniu gościa honorowego: 66. sekretarz USA. Aplikacja trwa do 13 czerwca 2016 r.

CO? - warsztaty ABSL Talent Race
KIEDY? - 27 czerwca 2016 r.
GDZIE? - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
(Katowice, plac Sławika i Antalla 1)
APLIKACJA DO: 13 czerwca 2016 r.

ABSL Talent Race to nowa część elitarnej konferencji ABSL Conference, stworzona z myślą o studentach i absolwentach.

W programie przewidziano warsztaty z praktykami biznesu, podczas których uczestnicy zmierzą się z rozwiązaniem case studies pod okiem mentorów, wezmą udział w szkoleniu Marcina Prokopa na temat budowania marki osobistej i zarządzania zmianą, a także spotkają się z Dr Condoleezzą Rice - 66. sekretarz Stanów Zjednoczonych.

Organizatorem ABSL Talent Race są:

• Grupa Absolvent.pl - właściciel platformy rekrutacyjnej www.absolvent.pl i organizator Absolvent Talent Days (największych targów pracy i praktyk w Polsce),
  • ABSL - Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, wiodąca organizacja branżowa reprezentująca sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

O udział w ABSL Talent Race mogą walczyć wszyscy studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 35. roku życia i kreatywnie przedstawią swoją koncepcję zadania z pogranicza biznesu i nowych mediów

Aplikacja trwa do 13 czerwca 2016 r. Należy rozwiązać case study, które znajduje się na stronie.
Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)