Webinar dot. programowania w języku Python

Programowanie w języku Python to temat kolejnego webinaru realizowanego w ramach programu "ELEVEL-Academy". Jeśli chcesz pogłębić wiedzę w tym temacie, zapisz się już dziś!

CO? – webinar dot. programowania w języku Python

O WEBINARZE
Niemiecka firma e-learningowa "ELEVEL-Academy" serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym, dwugodzinnym webinarze wprowadzającym do programowania w języku Python, który odbędzie się 9 grudnia 2023 r.

Python to wszechstronny język programowania znany ze swojego prostego i powszechnego zastosowania. Nabycie umiejętności w Pythonie jest korzystne ze względu na jego zastosowanie w automatyzacji zadań, analizie danych i opracowywaniu praktycznych rozwiązań. Znajomość Pythona zwiększa umiejętności rozwiązywania problemów, sprawiając, że stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku pracy, gdzie podejmowanie decyzji opartych na danych i automatyzacja są coraz bardziej istotne. Łatwość nauki tego języka i solidne wsparcie społeczności czynią go wartościową inwestycją w ciągłe uczenie się i pozostawanie aktualnym w ewoluujących branżach.

Interaktywny webinar poprowadzi doświadczony instruktor. Udział w szkoleniu to możliwość bezpośredniej wymiany poglądów na temat omawianego zagadnienia, wyjaśnienia wątpliwości oraz uzyskania indywidualnego certyfikatu.

Zapraszamy do rejestracji przez stronę ELEVEL.